ایراندوست: هدفمان این است که فوتبال زنان ایران به سطح دوم آسیا برسد

به گزارش وبلاگ تام فورد، تهران (پانا) - سرمربی تیم ملی فوتبال زنان ایران معتقد است انجام بازی تدارکاتی با تیم های خارجی باربر 10 جلسه تمرین درون اردویی است.

ایراندوست: هدفمان این است که فوتبال زنان ایران به سطح دوم آسیا برسد

به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال، پس از تعطیلی 2 ساله اردوهای تدارکاتی تیم ملی فوتبال بزرگسالان به دلیل شیوع ویروس کرونا، بالاخره از 22 اردیبهشت ماه اردوی آماده سازی ملی پوشان بزرگسال به منظور انتخاب نفرات برتر، برگزار می گردد. ملی پوشان بزرگسال در روز 18 خرداد ماه یک ملاقات محبت آمیز با تیم ملی فوتبال بانوان بلاروس را در پیش دارند.

مریم ایراندوست، سرمربی تیم ملی فوتبال بانوان در اینباره به سایت رسمی فدراسیون گفت: بر اساس بازی فیفا دی در خرداد ماه و زمان کم باقی مانده(کمتر از یک ماه) طبق برنامه دو اردوی انتخابی و یک اردوی سه روزه متصل به اعزام خواهیم داشت. به دلیل عدم پخش و فیلم برداری از مسابقات لیگ فوتبال زنان، برای انتخاب عادلانه نفرات ملی پوش تصمیم گرفتیم از مربیان لیگ برتر بخواهیم بازیکنان مستعد خود را به ما معرفی نمایند. از هر کدام از چهار تیم اول جدول هم 10 بازیکن به اردو دعوت شدند.

وی در ادامه ضمن تشکر از کمیته بانوان و رئیس فدراسیون فوتبال به دلیل حمایت و برگزاری اردوهای آماده سازی و تدارک یک ملاقات محبت آمیز در فیفا دی، گفت: شرایط سختی است. بازی با بلاروس برای ما بسیار خوب خواهد بود. از یک لحاظ که در رنکینگ فیفا شرایط متفاوت می گردد، بازی کردن با یک تیم قطعا برابر 10 جلسه تمرینی است و از همه مهمتر اینکه بازیکنان محک جدی می خوردند و کادر فنی به نکات ضعف و قوت تیم پی می برد.

سرمربی تیم ملی فوتبال بانوان ادامه داد: امیدوار هستیم برای جام ملتهای آسیا و مقدماتی که در شهریور ماه است، آماده شویم. در فاصله مدت زمانی 5 ماهه سعی ما بر این است با برگزاری اردوها و حمایت باشگاهها، تیم ملی خوبی را آماده کنیم. در واقع هدفمان حضوری پیروز در بازیها و کم کردن فاصله با تیم های آسیایی است. همانطور که می دانید تیم های رده اول استرالیا، چین، ژاپن و کره جنوبی هستند. تیم های رده دوم تایلند، ویتنام و میانمار هستند که ما همواره در رقابت با این تیم ها به مشکل بر خوردیم. هدفمان این است ابتدا به سطح دوم اسیا برسیم و برای رسیدن به این هدف، باید بازیهای تدارکاتی خوبی برگزار کنیم

ایراندوست در انتها گفت: نگاه مثبت و حمایت رئیس فدراسیون فوتبال و رئیس کمیته بانوان، انگیزه ما را برای کار کردن دو برابر کرد و امیدوارم جواب این اعتماد را کادر فنی به همراه بازیکنان به خوبی بدهیم.

منبع: خبرگزاری پانا

به "ایراندوست: هدفمان این است که فوتبال زنان ایران به سطح دوم آسیا برسد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ایراندوست: هدفمان این است که فوتبال زنان ایران به سطح دوم آسیا برسد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید