مناجاتی: مسئولانی که فقط حقوق می گیرند و ناهار می خورند باید فکری کنند، در رده های پایه آب از سرچشمه گل آلود است

به گزارش وبلاگ تام فورد، سرمربی پیشین تیم فوتبال جوانان ایران اعتقاد دارد در رده های پایه فوتبال ایران آب از سرچشمه گل آلود است.

مناجاتی: مسئولانی که فقط حقوق می گیرند و ناهار می خورند باید فکری کنند، در رده های پایه آب از سرچشمه گل آلود است

مهدی مناجاتی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ تام فورد، درباره شرایط تیم های ملی پایه ایران گفت: فکر می کنم آب از سرچشمه گل آلود است. فدراسیون عامل و اساس فوتبال کشور است و می تواند اقدامات خوبی در این باره صورت بدهد، اما هیچ وقت این طور نمی شود. خیلی راحت می توان مسؤلان و ناظرانی را انتخاب کرد و آنها را به باشگاه های محلی و مدارس فوتبال فرستاد تا استعدادیابی کنند و مربیان زحمت کشی را که در این حوزه خوب کار می کنند، شناسایی کنند. خیلی خوب می توان در این حوزه کار و برنامه ریزی کرد، اما چنین اتفاقاتی با فوتبال ما بیگانه است.

مناجاتی یادآور شد: نفرات خوب و زحمت کشی داریم که می توانند کمک زیادی به فوتبال پایه ما داشته باشند، اما نمی دانم چرا این قدر نسبت به هم بدبین شده ایم. امیدوارم باد یا نسیمی بوزد و افرادی بیایند که دل شان به حال این فوتبال می سوزد. به اعتقاد من فوتبال ورزش اول کشور ماست و مردم خیلی به این رشته علاقه مند هستند. مسئولان فدراسیون فوتبال و هیئت فوتبال که سال ها حقوق می گیرند و ناهار می خورند باید فکری کنند. افرادی در این فوتبال هستند که اسم شان سند و کتاب است، ولی کسی نیست که پیگیری کند و آنها را به فوتبال بازگرداند.

وی درباره انتخاب پرویز مظلومی به عنوان سرمربی تیم فوتبال جوانان ایران گفت: پرویز مظلومی بازیکن و مربی استقلال بوده و سال ها تجربه دارد و کار بلد است، اما بحث اصلی در رده پایه انتخاب شخص نیست که چه کسی سرمربی باشد یا نباشد. آنهایی که در مدیریت فوتبال نقش دارند باید تفکر بزرگی داشته باشند و کار را از محلات شروع کنند. باید نگاه شود که چه کسانی که در محلات هستند و خونِ دل خورده اند و از وجود آنها استفاده شود.

پیشکسوت فوتبال ایران درباره اینکه با این شرایط آیا می توان به آینده فوتبال ایران امیدوار بود، اضافه نمود: ایران همیشه ایران است و همیشه یکی از بزرگان آسیای می ماند، آنهم به خاطر زحمات مربیان کوچه و بازار و محلات است که ما همیشه بازیکنان مستعد جدیدی را در ایران می بینیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "مناجاتی: مسئولانی که فقط حقوق می گیرند و ناهار می خورند باید فکری کنند، در رده های پایه آب از سرچشمه گل آلود است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مناجاتی: مسئولانی که فقط حقوق می گیرند و ناهار می خورند باید فکری کنند، در رده های پایه آب از سرچشمه گل آلود است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید