صادقی: بیشترین ضرر را از اشتباهات داوری متحمل شدیم، تمرکزمان روی دو بازی آینده است

به گزارش وبلاگ تام فورد، سرمربی سایپا می گوید تیمش در نیم فصل اول بیشترین ضرر را از اشتباهات داوری متحمل شده است.

صادقی: بیشترین ضرر را از اشتباهات داوری متحمل شدیم، تمرکزمان روی دو بازی آینده است

به گزارش وبلاگ تام فورد، ابراهیم صادقی در نشست پیش از بازی تیمش مقابل نفت مسجدسلیمان اظهار کرد: تمام تلاش مان این است که با تمرکز کامل بازی هایمان را انجام می دهیم. خوشبختانه در این هفته ها بازیکنانمان هم تمرکز خوبی داشتند و هم تمام تلاششان را کردند. مطمئنم که می توانیم فرایند خوبمان را ادامه دهیم و نتایج بهتری کسب کنیم. بازی فردا بازی سختی است و تیم نفت هم فوتبال خیلی خوبی ارائه می دهد.

او ادامه داد: این تیم تا اینجا نسبت به شرایطی که دارد نتایج خیلی خوبی گرفته است و فوتبال خوبی بازی می کند. باتوجه به این که بازی در زمین خودمان است انگیزه بالایی داریم تا بتوانیم نتیجه خوبی بگیریم و شرایط را در جدول بهتر کنیم. باید به این توجه کنیم که نفت فوتبال خیلی خوبی بازی می کند. تیمی که با وجود این همه تیم بزرگ و پرمهره توانسته در چهار تیم جام حذفی باشد، نشان می دهد فوتبال خوبی بازی می کند. هفته های گذشته هم تیم خیلی خوب بازی کرده است و گول شرایط تیم نفت را نمی خوریم و تمرکز صد درصد داریم که با تمرکز بالا می توانیم نتیجه خوبی بگیریم.

صادقی در رابطه با شرایط داوری گفت: هفته قبل باتوجه به کارشناسی هایی هم که انجام شد، ضرر کردیم و یک پنالتی برایمان گرفته نشد. در نیم فصل اول هم بیشتر ضرر از اشتباهات داوری را متحمل شدیم و امیدوارم که داوران مان در این هفته های آخر نمایش خوبی داشته باشند و اشتباهات داوری باعث نشود که جدول تغییر کند. به داوران اطمینان کامل داریم و آن ها تمام تلاششان را می کنند تا بتوانند عدالت را برقرار کنند.

سرمربی سایپا درباره شرایط فشرده پایین جدول مطرح نمود: امتیازات پایین جدول خیلی به هم نزدیک است و شش تیم به هم نزدیک هستند. هر تیمی که بتواند تمرکز داشته باشد، نتایج بهتری کسب می کند. بعد از برد مقابل ماشین سازی رتبه مان در جدول بهتر شد اما دیدید که امتیازات بهم نزدیک است. خوشبختانه بازیکنان از شرایط مان درک خیلی خوبی دارند و امیدوارم بتوانیم نتایج خوبی کسب کنیم. ما تمرکزمان روی دو بازی آینده است.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "صادقی: بیشترین ضرر را از اشتباهات داوری متحمل شدیم، تمرکزمان روی دو بازی آینده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صادقی: بیشترین ضرر را از اشتباهات داوری متحمل شدیم، تمرکزمان روی دو بازی آینده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید