صداوسیما زیربار عذرخواهی رئیس اش نرفت

به گزارش وبلاگ تام فورد، با وجود آنکه نقدها در پی توهین به رئیس جمهور از تریبون رسانه ملی همچنان ادامه دارد، صدا و سیما رفتاری قابل تامل از خود نشان داد.

صداوسیما زیربار عذرخواهی رئیس اش نرفت

به گزارش خبرآنلاین، رویکرد صدا و سیما در قبال دولت و شخص رئیس جمهور یکی از موضوعاتی بود که شاید از همان روز های ابتدایی که سکان قوه مجریه به دست حسن روحانی مورد سوال و ابهام نهاده شد؛ انتقاد نه به معنای کلمه نقد بلکه در موارد متعدد جایش را به تخریب داد و از آنتن های ساختمان جام جم برای جمعیت میلیونی کشور مخابره شد.

اما موضوع به همین جا ختم نشد و این رفتار آنقدر با شدت و حدت بیشتری پیش رفت که علنا در برابر دوربین های صدا و سیما به شخص رئیس جمهور که با رای 24 میلیون مردم ایران انتخاب شده توهین شد و این توهین موج اعتراض های عمومی و گروه ها و شخصیت های سیاسی را نیز درپی داشت.

با این وجود، اما رییس رسانه ملی پس گذشت چهار روز از این اتفاق در متن کوتاهی عذرخواهی بابت آنچه از شبکه سراسری پخش شده است، ارائه کرد. اما این عذرخواهی جز در بخش خبری 21 تلویزیون در هیچ یک از بخش های خبری دیگر از جمله رادیو، شبکه خبر و ... انعکاس نیافت. نکته قابل توجه و شاید قابل تامل این است که حتی همان خبر چندخطی هم به عنوان بیست و سومین خبر و در 27 ثانیه خوانده شد.

منبع: فرارو

به "صداوسیما زیربار عذرخواهی رئیس اش نرفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صداوسیما زیربار عذرخواهی رئیس اش نرفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید