صف های طولانی تست کرونا در پایتخت چین

به گزارش وبلاگ تام فورد، به دنبال افزایش تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در شهر های اطراف پکن، صف های طولانی برای انجام آزمایش های کرونا در پایتخت چین تشکیل شده است.

صف های طولانی تست کرونا در پایتخت چین

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ تام فورد، گزارش ها از چین حاکی است بسیاری از مردم پکن به دلیل نگرانی از ابتلا به ویروس کرونا، به ایستگاه ها و مکان های خاصی که کمیسیون ملی بهداشت این کشور برای آزمایش گیری از مردم معین نموده است مراجعه و صف تشکیل شده است.

چین برای مدت ها از آلودگی به ویروس کرونا پاک شده بود، اما در یک ماه گذشته روزانه مواردی از ابتلا به این ویروس در بعضی از نقاط کشور از جمله استان های شمالی گزارش شده است.

کمیسیون ملی بهداشت چین روز شنبه گزارش کرد در 24 ساعت گذشته 107 مورد ابتلا به این ویروس در سرزمین اصلی چین گزارش شده است که از این تعداد 90 مورد بومی و محلی و 17 نفر هم وارداتی است.

بر اساس این گزارش، از موارد منتقل شده محلی، 56 مورد در استان هیلونگ جیانگ، 15 مورد در استان هبی، 13 مورد در استان جیلین و سه مورد در هر کدام از شهر های شانگ های و پکن گزارش شده است.

کمیسیون بهداشت شانگ های هم اعلام نمود با شناسایی شش مبتلا در روز پنجشنبه و سه مورد در روز شنبه، کنترل ها در این شهر افزایش یافته است به طوری که علاوه بر بستری کردن مبتلایان در بیمارستان، 74 نفر از افرادی که با این بیماران ارتباط داشته اند شناسایی و قرنطینه شده اند.

ردیابی مبتلایان به کرونا در شانگ های بیانگر سطح مبارزه این کلان شهر با ویروس کرونا است.

تعداد کل موارد مبتلا شده به ویروس کرونا در سرزمین اصلی چین به 88 هزار و 911 مورد رسیده است، در این کشور تا کنون چهار هزار و 635 تن نیز به دلیل ابتلا به کرونا فوت شده اند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "صف های طولانی تست کرونا در پایتخت چین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صف های طولانی تست کرونا در پایتخت چین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید